sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Warsztaty plastyczno -muzyczne z rodzicami w grupie Skrzatów

13.12.2017 r. w oddziale przedszkolnym 4-5-latków odbyły się warsztaty plastyczno-muzyczne z rodzicami. Głównym celem zajęć była  integracja, dobra zabawa oraz  zapoznanie uczestników z ciekawymi technikami plastycznymi.

Na warsztatach stworzyliśmy z masy porcelanowej przepiękne ozdoby na choinkę. Bawiliśmy się chustą animacyjną, a także graliśmy na gazecie i instrumentach muzycznych. Pod koniec rodzice z dziećmi zostali podzieleni na cztery zespoły, w których powstały różne drzewka. Powstała choinka z chusteczek, z kolorowej kaszki manny, malowana puchnącą farbą, a także na podkładzie z soli. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę. Jesteście wspaniali i bardzo kreatywni :)