sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE ŻABEK

25 stycznia w oddziale przedszkolnym grupy "Żabki" miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi goście licznie przybyli... zrobiło się gwarno, miło i bardzo sympatycznie, gdy wszyscy dziadkowie zasiedli na miejscach, wypatrując swoich pociech. Nasze maluszki z wielkim przejęciem przygotowywały się do występu.

Wierszyki i piosenki oraz laurki i prezenty uwieńczyły ten wyjątkowy dzień. Potem to już tylko tańce i dobra zabawa. Pierwszy raz towarzyszyły nam animatorki, które wszystkich wciągnęły do dobrej zabawy. Niezawodnym okazał się również konkurs "Jaka to melodia?", w którym dziadkowie odgadywali tytuły filmów, seriali, bajek czy teleturnieju. Wszyscy bawili się wyśmienicie...na koniec był również słodki poczęstunek - z domowymi wypiekami, za które bardzo dziękujemy. Było nam niezmierni miło gościć u nas wszystkie Babcie i Dziadków, poczuć tą miłość i dobroć, tą pozytywną energię...uściskom i całuskom nie było końca!