sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ MAMY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

„Moja kochana mamusiu to dla Ciebie ten wierszyk,

dla Ciecie słońce i chmury, dla Ciebie tęcza i wietrzyk.

Wiosną i latem – kwiaty, jesienią – liście jesienne.

Bądź szczęśliwa mamusiu dziś, jutro, codziennie.”

Wszystkie przedszkolaki składają swoim mamom w dniu ich święta najgorętsze życzenia płynące prosto z malutkich dziecięcych serduszek. Do życzeń dołączają wierszyki, piosenki, taniec, kolorowe laurki i moc całusów, by podziękować za bezgraniczną miłość codzienną, cierpliwą opiekę i najwspanialsze, wspólnie spędzone chwile. Niech w tym dniu, na twarzach wszystkich mam słońce wyczaruje radosny uśmiech szczęścia, spełnienia i dumy ze swych słodkich pociech.