sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ DYNI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

29 października w oddziale przedszkolnym obchodziliśmy "Dzień Dyni". Już kilka dni wcześniej dzieci przynosiły 🎃, udekorowane wg własnego pomysłu na konkurs pt. "Najśmieszniejsza Dynia". Wyniki konkursu zostały ogłoszone w poszczególnych grupach w piątek. W tym dniu dzieci ubrały się na pomarańczowo albo zielono, nie zabrakło również przebrania za dynię. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, były dyniowe zadania, zabawy plastyczne, ruchowe i tańce. Oglądaliśmy dynie z bliska i zaglądaliśmy do jej środka. Poznaliśmy jej rodzaje i właściwości, a także dowiedzieliśmy się co można z niej smacznego przygotować 🎃🍂😊

Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie i smaczne wypieki 🥧🍪💖