sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

PACZUSZKA DLA MALUSZKA

 

W naszej szkole po raz kolejny rusza świąteczna akcja "Paczuszka dla Maluszka". Koło szatni przedszkolaków pojawiła się "paczuszkowa" choinka z której można zabrać bombkę i przygotować świąteczny - charytatywny prezent. Prezent można pozostawić pod choineczką 🙂 Dary można przekazywać do 3.01.2022 r. 
 
W tym roku dary zostaną przekazane do Centrum Administracyjnego "Wspieranie w rozwoju" w Katowicach. 
Centrum szczególnie prosi o następujące rzeczy: środki czystości do prania i sprzątania, kosmetyki dla dzieci i młodzieży (szampony, żele pod prysznic, kremy, balsamy do ciała, dezodoranty w sztyfcie i w kulce, odżywki do włosów, pasta do zębów, mydło w kostce i  w płynie), środki dezynfekujące, podpaski, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, papier toaletowy itp.  
 
​Z całego serca dziękujemy za każdą paczuszkę - najmniejszą i największą, bo każdy dobry gest wraca! 😄