sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

WIGILIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

 

Grudzień to czas przygotowań do świat Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z grup „Sówek”, „Motylków”, „Kotków” i „Podróżników” pracowicie spędziły ten czas w przedszkolu. Przygotowały dla swoich bliskich świąteczne upominki i pięknie nauczyły się bożonarodzeniowych pastorałek i kolęd. W piątek 17.12 odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia— dzieci zjadły tradycyjne wigilijne potrawy, składały sobie życzenia, śpiewały  kolędy i pastorałki. Dzień minął w wspaniałej , odświętnej atmosferze.
Zdrowych, radosnych, spokojnych  świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2022 życzą przedszkolaki wraz z wszystkimi pracownikami przedszkola
DO SIEGO ROKU 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄