sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

DZIEŃ WALKI Z OTYŁOŚCIĄ w oddziale przedszkolnym

4 marca  🧒👧 z oddziału przedszkolnego będą obchodzić "Dzień Walki z Otyłością" w ramach akcji ZDROWO I SPORTOWO. 

Po zjedzeniu zdrowego śniadania wezmą udział w 30 minutowych zajęciach sportowych online (Kids&Sport). 

Popołudniu o godz. 17.30 po powrocie do domu zapraszamy na zajęcia sportowe online (Kids&Sport). Ich transmisja dostępna będzie jako FB Live – https://www.facebook.com/akcjazdrowoisportowo

Natomiast w sobotę - 5 marca o godz. 10.00 w ramach tej samej akcji, zapraszamy już samych rodziców do udziału w webinarze związanym z tematyką aktywności fizycznej dzieci, ich prawidłowego odżywiania oraz odpowiedniej dawki snu. W czasie 30-45 minut będzie można wysłuchać krótkich wystąpień specjalistów związanych z prowadzeniem zajęć sportowych, dietetyką, fizjoterapią oraz psychologią dziecięcą. Transmisja dostępna będzie również jako FB Live – https://www.facebook.com/akcjazdrowoisportowo