sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

ZAJĘCIA Z GEOGRAFII W RAMACH PROJEKTU "MOTYWACJA-EDUKACJA - KARIERA"

ZAJĘCIA Z GEOGRAFII W RAMACH PROJEKTU
"MOTYWACJA-EDUKACJA - KARIERA"

Dwie grupy uczniów klasy 2a ukończyły cykl zajęć z geografii w ramach projektu unijnego "Motywacja- Edukacja- Kariera" realizowanego w siemianowickich szkołach. Zajęcia odbyły się w trzech turach. W trakcie zajęć uczniowie rozszerzyli swoje umiejętności w zakresie odczytywania współrzędnych geograficznych oraz posługiwania się mapą.
Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, wykazywali duże zainteresowanie tematem. Oprócz przyswajania wiedzy uczniowie uczyli się współpracować ze sobą podczas pracy w grupach. Mimo, że przy wykonywaniu niektórych zadań uczniowie musieli ze soba rywalizować dobre humory nie opuszczały i wszyscy doskonale się bawili.