sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU

KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU

10 kwietnia przedszkolaki z oddziału zerowego wybrały się do MDK w Piekarach Śląskichna przedstawienie pt. „Księżniczka na Ziarnku Grochu”, przygotowane przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa

Pełna uroku, koloru i wesołych piosenek nowoczesna wersja znanej i lubianej baśni Andersena przeniosła nasze dzieci w fantastyczny świat Króla Grocha, Królowej Grochówki i ich syna Księcia Groszka. Dowcipne dialogi i zmieniająca się dekoracja obrazująca przygody królewskiej rodziny nie pozwoliły na nudę. Nieoczekiwane zwroty akcji, efekty dźwiękowe i świetlne znakomicie koncentrowały uwagę młodych widzów na wydarzeniach rozgrywających się w Grocholandii.

Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Uśmiechnięte, zadowolone i pełne wrażeń powróciły do przedszkola.