sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

UNIWERSYTET DZIECI - MALI DETEKTYWI ZAKOŃCZENIE

 

Czas bardzo szybko upłynął, przyszła pora na podsumowanie i wręczenie dyplomów w ramach  projektu edukacyjnego Uniwersytetu Dzieci „Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?" Na spotkanie zaprosiliśmy Panią wicedyrektor, aby osobiście mogła pogratulować uczniom, którym udało się z powodzeniem ukończyć nasze wspólne zajęcia.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania oraz gratulacje za niezwykłą siłę, jaką mieliście w sobie, waszą aktywność, zaangażowanie, poświęcony czas i przede wszystkim wielką pasję do poznawania świata.

Dziękujemy również  Rodzicom, którzy wyrazili zgodę na Wasz udział w zajęciach, za Państwa wsparcie oraz pomoc najmłodszym dzieciom w wykonywaniu dodatkowych aktywności w projekcie podczas nauki zdalnej. 

Jesteśmy z was dumne :)