Osiągnięcia SP

 

OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2019/2020

  1. Maria Spanier, Nadia Grabiec i Alicja Mutryn klasa -VI b – I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie „Festiwal Zdrowia”.
  2. Bianka Nowak - klasa VIIIa – II miejsce w miejskim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
  3. Wiktoria Gawrońska - klasa VIIIa – I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim na opowiadanie „W świecie ryzyka” w ramach XIX Forum Nauki.
  4. Laura Strzelczyk, Mikołaj Moj i Patryk Ociepka - klasa VIIa – II miejsce w konkursie polonistycznym – „Tradycja Śląska w Języku”
  5. Zuzanna Wantuch – klasa VIb – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym.
  6. Natalia Gosek – klasa VIa – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym – „Jesienny parasol”.
  7. Dominika Cecot i Bartłomiej Grząba – klasa VIIa – wyróżnienie w III edycji Konkursu „Fizyka widziana okiem Artysty…”
  8. Dominika Cecot, Antonina Halemba kl. VII a, Bianka Nowak- kl. VIII a- III miejsce Mistrzostwa Siemianowic Śląskich w tenisie stołowym.
  9. Dominika Cecot, Aleksandra Buczak, VII a, Bianka Nowak, Janikowska Klaudia, Sowa Roksana, Barczyk Wiktoria, Cichoń Anna, Grzymek Dagmara- kl. VIII a - III miejsce w w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w futsalu.

ROK SZKOLNY 2018/2019

  1. Filip Peczyński kl. VI a - I miejsce w konkursie miejskim plastyczno-literackim "Kartka dla Powstańca"
  2. Dominika Cecot, Aleksandra Buczak i Zuzanna Poloczek kl. VI b - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie BRD- etap miejski
  3. Miłosz Różalski kl. II b- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Tańca Towarzyskiego;
  4. Julia Dydak- klasa VII a- II miejsce w regionalnym konkursie „Żyj zdrowo i kolorowo”;
  5. Filip Matonia – klasa IV c - III miejsce w miejskim turnieju tenisa stołowego;
  6. Zuzanna Milewska – klasa IV c - II miejsce w miejskim kolędowaniu;
  7. Zuzanna Wantuch – klasa V b- I miejsce w Regionalnym Przeglądzie kolęd w Zatorze;
  8. Zuzanna Wantuch – klasa V b - II miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Talentów;
  9. Miłosz Różalski- klasa II b - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Tańca;
  10. Karolina Donat- klasa II b- I miejsce w Powiatowym Konkursie Tańca;
  11. Miłosz Różalski, Piotr Czeszejko-Sochacki – klasa II b, Małgorzata Lewdoń – klasa V a, Marta Krzysiek – klasa VI a – laureaci etapu szkolnego i przejście do etapu powiatowego Wielkiej Ligi Czytelniczej;
  12. Arkadiusz Brzozowski – klasa VI a- tytuł laureata w XV edycji Wojewódzkiego konkursu Antologii Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej;
  13. Alicja Zdanowska – klasa VIII a- II miejsce w XXVIII Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża- konkurs regionalny;
  14. Mikołaj Małek – klasa VI a- zyskanie tytułu Super Programisty 2019 w konkursie miejskim;
  15. III miejsce szkoły w konkursie „Pracownia Marzeń” - nagroda 1000 zł na wyposażenie świetlicy;
  16. Maja Susło i Zuzanna Rycar - oddział przedszkolny 5-6 latki - I miejsce w miejskim konkursie plastyczno – ekologiczno – zdrowotnym „Jak Pyza po drogach, dróżkach wędrowała i polskie smaki poznawała”;
  17. Oliwa Bogdanowicz i Magdalena Zagórna- oddział przedszkolny 5-6 latki - I miejsce
    w miejskim konkursie „Siemianowice Śląskie - Moje Miasto”;
  18. Karoliny Matyja i Viktorii Gawlik – klasa I a- wyróżnienie w Miejski Konkursie Plastycznym pt. Boże Narodzenie 2019;
  19. Lena Kot – klasa II a- III miejsce w konkursie szkolnym „Ozdoby Bożonarodzeniowe”;
  20. Piotr Gajda- klasa II a- wyróżnienie w konkursie szkolnym „Ozdoby Bożonarodzeniowe”;
  21. Milena Bieck - klasa VII a- wyróżnienie w ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym Tęcza;
  22. Wiktoria Barczyk, Ania Cichoń, Julia Dydak, Dagmara Grzymek, Bianka Nowak, Klaudia Janikowska, Roksana Sowa – klasa VII a - III miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce nożnej

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  1. Halemba Antonina – klasa V a - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie Mistrza Sudoku
  2. Buczak Aleksandra - klasa V b - II miejsce w Międzyszkolnym konkursie Mistrza Sudoku
  3. Jan Grosicki  - klasa VI a - II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym - Super Programista 2018 kategoria klas 4-6
  4. Paweł Salamon, Rafał Kołodziej - klasa VII a - II miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym - Super Programista 2018 kategoria klas 7
  5. Maja Szaflik – klasa III a – laureatka konkursu plastycznego organizowanego prze MDK Jordan
  6. Emilia Skowronek – klasa III b - laureatka konkursu plastycznego organizowanego prze MDK Jordan
  7. Marta Banaś z klasy V b –  I miejsce w powiecie i wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym – Kangur 2018 w kategorii Beniamin
  8. Mikołaj Małek z klasy V a -  VII miejsce w powiecie i wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym – Kangur 2018 w kategorii Beniamin
  9. Tymoteusz Susło z klasy V a - VIII miejsce w powiecie i wyróżnienie  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym – Kangur 2018 w kategorii Beniamin
  10. Emilia Skowronek i Amelia Filbier kl. III b - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie – Siemianowice Śląskie – Moje Miasto 
  11. IV miejsce w mini siatkówce chłopców dla szkól podstawowych



     

     

ROK SZKOLNY 2016/2017

  1.  Bianka Nowak kl. V- IV miejsce w regionalnym konkursie "Znam mapę świata" - etap miejski
  2. Adrian Golasowski, Paweł Salamon, Kinga Bieszczad i Alicja Zdanowska kl. VI- III miejsce w ogólnopolskim konkursie BRD- etap powiatowy
  3. Paweł Salamon kl. VI - I miejsce w konkursie informatycznym „Super Programista 2017”
  4. Rafał Kołodziej kl. VI - II miejsce w konkursie informatycznym „Super Programista 2017”
  5. Małgosia Ledwoń i Bartosz Lesik kl. III a- III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Edukacji Zdrowotnej "Wiem, co jem"
  6. Alicja Gajewska kl. III b- I miejsce w 62 edycji Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- etap miejski
  7. Wiktor Bielecki kl. V- I miejsce w turnieju "Super Farmer 2017"
  8. M. Rabenda, F. Marszałek, M. Kluba, K. Gaczek, kl. VI, J. Grosicki, B. Widurski kl. V, O. Razakowski, T. Susło kl. IV- II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w mini piłce ręcznej

ROK SZKOLNY 2015/2016

  1. Jagoda Peczyńska kl. VI - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Dla Uczniów Szkół Podstawowych
    Województwa Śląskiego Matematyka.
  2. Igor Tokarski kl. VI- I miejsce w międzyszkolnym konkursie informatycznym „SUPER PROGRAMISTA – 2016”.
  3. Sebastian Wicik kl. VI - II miejsce w konkursie regionalnym "Planeta Ziemia - rośliny" - etap miejski.
  4. Michał Urbaniak kl. III b - III miejsce w międzyszkolnym konkursie Łamigłówki szkolnej główki z komputerem.
  5. Malwina Makowska kl I b - wyróżnienie w konkursie plastycznym Boże Narodzenie 2015 w SP nr 1 w Siemianowicach Śl.
  6. Paweł Salomon kl. V - II miejsce w międzyszkolnym konkursie informatycznym „SUPER PROGRAMISTA – 2016”.
  7. Rafał Kołodziej kl. V - III miejsce  międzyszkolnym konkursie informatycznym „SUPER PROGRAMISTA – 2016”,
  8. Anna Morawiec kl. VI, Julia Piorun kl. VI oraz Jakub Kłosowski kl. VI- I miejsce XI Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowia pt.: "Wirtualny świat".
  9. Zuzia Wantuch kl II b - I miejsce w międzyszkolnym konkursie wokalnym "Poznaj Świętego"
  10. Alicja Gajewska kl. II b - III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim - etap miejski.
  11. Paweł Królicki kl. II b - I miejsce w szkolnym konkursie "Zdrowy przepis"
  12. Nadia Grabiec, Alicja Mutryn, Oliwia Skalbaniok kl. II b- II miejsce  w szkolnym konkursie "Zdrowy przepis",
  13. Mateusz Pudło i Zuzia Wantuch kl. II b- wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pocztówka - Siemianowice Śląskie"

ROK 2014/2015

  1. Marek Banaś kl. VI - XIII Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Siemianowicach Śląskich (kategoria szkoła podstawowa)
  2. Morawiec Anna, Kołodziejczak Wiktoria, Krzysiek Szymon, Tokarski Igor kl. Va - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego - etap rejonowy.
  3. Alicja Mutryn Ib, Igor Michalski IB i Bartek Lesik 1a - I miejsce w
    XV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno- Matematyczny "Eko- matematyk"
  4. Wiktoria Kołodziejczak, Kinga Głuch, Ola Wieczorek, Estera Razakowska, Wiktoria Wróbel, Julia Piorun, Ewelina Adamowska, Kinga Bieszczad i Weronika Szperlich - I miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w siatkówce dziewcząt.
  5. Zespół wokalny "Nutka" klasa I b - I miejsce w konkursie "Zaśpiewam Ci mamo" organizowanym przez MDK Jordan
  6. Estera Razakowska kl. VI a - zakwalifikowanie do etapu rejonowego XII Regionalnego Konkursu "Znam mapę Polski"
  7. Estera Razakowska, Wiktoria Wróbel i Justyna Brzozowska kl. VI a - III miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w tenisie stołowym.
  8. Estera Razakowska Marek Banaś, Jakub Tkacz kl. VI a - II miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowia.
  9. Alicja Mutryn kl I b - I miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym pt."Złota Polska Jesień"
  10. Julia Gawor  kl. III a - I miejsce w Miejskim Konkursie „Łamigłówki mądrej główki”
  11. Bianka Nowak kl. III a -  III miejsce w Miejskim Konkursie Polonistycznym „Sprawnie czytam
  12. Julia Gawor kl. III a - III miejsce w Miejskim Konkursie „Siemianowice Śląskie- moje miasto” 
  13. Iga Ciwis  kl. VI a zakwalifikowanie pracy plastycznej do wernisażu.
  14. Julia Gawor kl. III a - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  "Moje miasto - Siemianowice Śląskie"

ROK 2013/2014

  1. Szymon Krzysiek - kl. IV a - laureat konkursu „Ambasador Szkolnej Wynalazczości 2014”;
  2. Marta Krzysiek kl. I a- III miejsce w Międzyszkolnym konkursie na ilustrowaną książeczkę w  języku angielskim "mój przyjaciel'.
  3. Aleksandra Krowiak, Radosław Walczak- kl. VI a wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym "Szczęśliwa Trzynastka"
  4. Adam Przondziono - kl. Va - wyróżnienie I stopnia w V Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo -fotograficznym "Zwierzęta wokół nas";
  5. Walczak Radosław, Krowiak Aleksandra, Halupczok Oliwer- - kl. VI a-  I miejsce w IX Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowia;
  6. Nicola Sitek, Wiktoria Kiełczewska, Marta Gabryś, Oliwia Jóźwiak- kl. VI a, Estera Razakowska, Aleksandra Wieczorek, Wiktoria Wróbel - kl. Va, Anna Morawiec, Wiktoria Kołodziejczak - kl. IV a - II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w Mini Piłce Ręcznej

ROK 2012/2013

  1. Łukasz Knop kl. VI a - I miejsce w X Regionalnym Konkursie :Znam mapę Kontynentów Nowego Świata" - finał;
  2. Artur Rabedna kl. VI a - I miejsce w X Regionalnym Konkursie :Znam mapę Kontynentów Nowego Świata" - finał;
  3. Mateusz Górecki kl. VI a - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur";
  4. Łukasz Knop kl. VI a - II miejsce w XI konkursie wiedzy o Krajach Anglojęzycznych;
  5. Łukasz Knop kl. VI a - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii;
  6. Mateusz Górecki kl. VI a - II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrodniczymi;
  7. Beniamin Kajmowicz kl. VI a -  I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym "Gęsie pióro";
  8. Michalina Bula kl. VI a - II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym "Gęsie pióro";
  9. Julia Razakowska kl. VI a - I miejsce w X Regionalnym Konkursie :Znam mapę Kontynentów Nowego Świata" - etap miejski;
  10. Łukasz Knop kl. VI a - II miejsce w X Regionalnym Konkursie :Znam mapę Kontynentów Nowego Świata" - etap miejski;
  11. Artur Rabenda kl. VI a - III miejsce w X Regionalnym Konkursie :Znam mapę Kontynentów Nowego Świata" - etap miejski;
  12. Beniamin Kajmowicz kl. VI a - I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej "Mamy rady na odpady";
  13. Łukasz Knop kl. VI a- III miejsce w XXIII Dyktandzie dla Uczniów Szkół Podstawowych;
  14. Agata Bujoczek (VI a), Julia Razakowska (VI a), Michalina Bula (VI a), Tosia Więcławska (VI a), Klaudia Kania (VI a), Nicol Pająk (VI a), Nicola Sitek (V a) i Estera Razakowska (IV a) - III miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w Mini Siatkówce
  15. Nicola Sitek (V a) i Estera Razakowska (IV a),Julia Razakowska (VI a)- II miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w Tenisie Stołowym
  16. Paweł Salomon kl II a - wyróżnienie w miejskim konkursie "Siemianowice - moje miasto"
  17. Anna Morawiec kl. III a - wyróżnienie w miejskim konkursie "Siemianowice - moje miasto"

ROK 2011/2012

  1. Przemysław Mazur kl. VI b - I miejsce w X Konkursie Wiedzy o Krajach Anglosaskich.
  2. Marcin Wicik kl. VI a - II miejsce w X Konkursie Wiedzy o Krajach Anglosaskich.
  3. Przemysław Mazur kl. VI b - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii.
  4. Przemysław Mazur kl. VI b - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrodniczymi.
  5. Marcin Wicik kl. VI a - III miejsce w VIII Regionalnym Konkursie "Znam mapę Europy"- finał.
  6. Dawid Drobik kl. VI a - I miejsce w VIII Regionalnym Konkursie "Znam mapę Europy"- finał.
  7. Bartosz Nogielski, Michał Przondziono, Oliver Korner kl. VI a- II miejsce w VII Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowia.
  8. Marcin Wicik kl. VI a - I miejsce w VIII Regionalnym Konkursie "Znam mapę Europy"- etap miejski.i
  9. Dawid Drobik kl. VI a - III miejsce w VIII Regionalnym Konkursie "Znam mapę Europy"- etap miejski.
  10. Szewczyk Magdalena, Markiewicz Martyna, Suchanek Ola, Prokopczuk Natalia, Krzemińska Julia, Bula Ania, Ficek Agnieszka, Jonik Nikola, Stalmach Agnieszka, Razakowska Julia, Sitek Nikola- II miejsce w Miejski Turnieju Mini Koszykówki.
  11. Bubała Ania, Szewczyk Magda, Razakowska Julia- IV miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.
  12. Michał Gawron kl. II a- I miejsce w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje marzenie".
  13. Oliwia Krzykała kl. II a - wyróżnienie w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje marzenie".
  14. Sebastian Wicik kl. II a - wyróżnienie Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moje marzenie".
  15. Marcin Fijoł kl. III a- I miejsce w Miejskim Konkursie "łamigłówki mądrej główki".
  16. Estera Razakowska kl. III a - II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii".
  17. Adam Przondziono i Marcin Fijoł kl. III a - wyróżnienie w konkursie "Malowanie na ekranie"- kartka Wielkanocna.

ROK 2010/2011

  1. Przemysław Mazur kl. Vb - I miejsce -  Great Britain Past and Present - organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Siem-cach Śl.
  2. Marcin Wicik kl. V a - I miejsce - IX Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych - organizator: Gimnazjum nr 2 w Siem-cach Śl.
  3. Michał Przondziono, Dawid Drobik i Marcin Wicik kl. Va - IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- eliminacje powiatowe
  4. Julia Wnorowska kl. VI - II miejsce III Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym organizowanym przez siemianowickie Gimnazjum nr 3 im. Wojciecha Korfantego.
  5. Magdalena Plonka kl. VI III miejsce III Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym organizowanym przez siemianowickie Gimnazjum nr 3 im. Wojciecha Korfantego.
  6. Marcin Wicik kl. V a -  I miejsce w VII regionalnym konkursie "Znam mapę świata" - finał

  7. Marcin Wicik kl. V a -  I miejsce w VII regionalnym konkursie "Znam mapę świata" - etap miejski.

  8. Magda Płonka kl. VI - I miejsce w kategorii szkoły podstawowej w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Starochorzowiski Dom Kultur.

  9. Sebastian Wicik kl. I - I miejsce w konkursie "Śląsk moja mała ojczyzna" zorganizowanym przez ZSO nr 12 w Gliwicach.

  10. Kacper Kruszyna kl. I - wyróżnienie w konkursie "Śląsk moja mała ojczyzna" zorganizowanym przez ZSO nr 12 w Gliwicach.

  11. Anna Morawiec kl. I - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Boże Narodzenie" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Siemianowicach Śląskich.

  12. Estera Razakowska kl. II a - I miejskie w szkolnym konkursie "Eko - matematyk".

  13. Bartek Płonka kl. II a - II miejsce w szkolnym konkursie "Eko  - matematyk".

  14. Adam Przondziono kl. II a - III miejsce w szkolnym konkursie "Eko - matematyk".

  15. Aleksandra Wieczorek kl. II a - I  miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy".

  16. Agata Piaszczyńska kl. II a - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy".

  17. Paulina Łukasik kl. II a - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy".

ROK 2009/2010

  1. Anna Rurka, Ewelina Kajmowicz, Klaudia Kamrowska, Martyna Kruszyna, Natalia Kosiek, Elżbieta Krupanek, Monika Rzepka, Sebastian Szczepański - III miejsce w VIII Rejonowym Konkursie Anglojęzycznych Miniatur Teatralnych organizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Siemianowicach Śląskich.

  2. Lizoń Ola, Żbik Monika, Bula Patrycja -  II miejsce w mistrzostwach Siemianowic Śląskich  w tenisie stołowym.

  3. Przondziono Tomek, Przondziono Paweł,  Szczepański Sebastian - III miejsce w w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich  w tenisie stołowym.

  4. Lizoń Ola, Bula Patrycja, Kajmowicz Ewelina, Grzeżółkowska Magda, Krzemińska Roksana, Anders Ala, Wożniak Małgosia, Kalus Paulina, Kalus Wiktoria, Żbik Monika - I miejsce w  Mistrzostwach Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych w mini siatkówce.

  5. Przondziono Tomek, Przondziono Paweł, Przondziono Michał, Wysocki Dominik, Skubała Robert, Burda Adam, Bubała Paweł, Baranowski Marcin, Stęplewski Kuba -  III miejsce w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich Szkół Podstawowych w mini siatkówce

  6. Lizoń Ola, Żbik Monika, Krzemińska Roksana, Bula Patrycja, Kajmowicz Ewelina, Grzeżółkowska Magda, Olszewska Patrycja, Olszewska Dominika, Krupanek Ela, Anders Ala Rzepka Monika - III miejsce w mini piłce ręcznej.

  7. Kruszyna Martyna - I miejsce 50m w zawodach pływackich stylem motylkowym.

  8. Korner Oliver - III miejsce  w zawodach pływackim stylem dowolnym.

  9. Marcin Baranowsk - III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na szczeblu miejskim.

  10. Julia Wnorowska, Natalia Wicik - I miejsce w konkursie na plakat reklamujący etiudę teatralną.

  11. Roksana Krzemińska, Weronika Zielewicz, Michał Gębica, Dominik Wysocki  - II miejsce w konkursie na plakat reklamujący etiudę teatralną.

  12. Michał Przondziono, Oliver Korner - III miejsce w konkursie na plakat reklamujący etiudę teatralną.

  13. Magda Szewczyk, Ola Suchanek, Olga Baranowska, Przemek Weintritt - wyróżnienie w konkursie na plakat reklamujący etiudę teatralną.

  14. Przemysław Mazur, Marcin Wicik  - I miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  15. Paweł Korpok - II miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  16. Agnieszka Ficek - III miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  17. Marcin Baranowski - I miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  18. Wiktoria Miszczyk - II miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  19. Karolina Jaszczykowska - III miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  20. Elżbieta Krupanek  - I miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  21. Monika Żbik -  II miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

  22. Paweł Przondziono - II miejsce w Wielkim Konkursie Słownictwa z Języka Niemieckiego.

ROK 2008/2009

  1. Mateusz Karwat i Kuba Młynartowicz - I miejsce w konkursie bibliotecznym.

  2. Marta Korpok i Mikołaj Nowak - I miejsce w konkursie plastycznym "Wiosna".

  3. Dawid Grzywocz, Krzysztof Jonik, Patryk Sowa, Paulina Sowa i Dominik Raut - wyróżnienia w konkursie ekologicznym.

  4. Paulina Sowa, Marta Korpok i Mikołaj Nowak - wyróżnienia w konkursie "Piękne i wyraziste czytanie".

  5. Hubert Cichoń, Mikołaj Nowak i Norbert Ficek - wyróżnienia w konkursie plastycznym"Kosmos"

  6. Mateusz Karwat, Łukasz Knop i Mateusz Górecki - III miejsce w konkursie EKO - MATEMATYK.

  7. Aleksandra Krowiak, Oliwia Kuczyńska i Oliwia Jóźwiak - I miejsce w konkursie plastyczno - technicznym "Moje ulubione zwierzątko".

  8. Wiktoria Kiełczowska, Marta Gabryś i Radek Walczak - I miejsce w konkursie technicznym "Wiosenna gałązka".

  9. Aleksandra Krowiak - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim.

  10. Beniamin Kajmowicz, Klaudia Kania, Mateusz Górecki, Julia Razakowska - wyróżnienie w konkursie "Święta, święta".

  11. Beniamin Kajmowicz, Antonina Więcławska i Michalina Bula - wyróżnienie w konkursie "Ja i moje marzenia" w ramach przeglądu Festiwalu Dzieci i Młodzieży.

  12. Dawid Drobik - wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim.

  13. Dawid Drobik - I miejsce w Miejskim Konkursie informatyczny - "Malowanie na ekranie".

  14. Łukasz Łobodziński i Marcin Wicik - wyróżnienia w miejskim konkursie plastycznym "Ja i moje marzenia".

  15. Bartek Zaczkowski, Julia Krzemińska i Oliwer Korner - I miejsce w konkursie "Dzień Bałwana"

  16. Marcin Wicik i Łukasz Łobodziński - II miejsce w konkursie "Dzień Bałwana"

  17. Martyna Markiewicz - I miejsce w konkursie przyrodniczym "Ziemia woła SOS".

  18. Marcin Wicik - III miejsce w konkursie przyrodniczym "Ziemia woła SOS".

  19. Marcin Wicik i Martyna Markiewicz - IV miejsce w konkursie bibliotecznym "Dzieci z Bullerbyn".

  20. Martyna Markiewicz, Łukasz Łobodziński, Mariusz Wicik i Julia Krzemińska - wyróżnienie w konkursie "Sławni Polacy".

  21. Przemysław Mazur - I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym "Jestem Mistrzem Ortografii".

  22. Przemysław Mazur - III miejsce w konkursie miejskim "Jestem Mistrzem Ortografii".

  23. Olga Baranowska - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym "Janko Muzykant".

  24. Przemysław Mazur - I miejsce w konkursie ortograficznym "Walczymy o tytuł Mistrza Ortografii".

  25. Martyna Markiewicz - II miejsce w konkursie ortograficznym "Walczymy o tytuł Mistrza Ortografii".

  26. Paweł Wicik - III miejsce w konkursie ortograficznym "Walczymy o tytuł Mistrza Ortografii".

  27. Kinga Tomaszewska - I miejsce w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego "Wielka Brytania - dawniej i dziś"

  28. Maciej Siwek - II miejsce w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego "Wielka Brytania - dawniej i dziś".

  29. Arkadiusz Dronia - III miejsce w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego "Wielka Brytania - dawniej i dziś.

  30. Barbara Usnacht, Mateusz Lubczyński, Aleksandra Nowicka - III miejsce w IV Międzyszkolnym Festiwalu Zdrowia.

  31. Alicja Anders - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Święta, święta".

  32. Anna Rurka, Weronika Zielewicz i Agata Galilejczyk - III miejsce w I Miejskim Konkursie Gramatycznym "Gramatyczne Potyczki".

  33. Sandra Komisarz - wyróżnienie w konkursie "Ja i moje marzenia" w ramach Festiwalu Młodzieży Szkolnej.

  34. Arkadiusz Dronia - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Portret Wojciech Korfantego".

  35. Paweł Dworczak - II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Portret Wojciech Korfantego".

  36. Karolina Woźniak - III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Portret Wojciech Korfantego".

  37. Maciej Siwek - I miejsce w konkursie miejski przyrodniczo - historyczny " Śladami wielkich odkrywców".

  38. Maciej Siwek - II miejsce w etapie miejskim oraz IV miejsce w regionie w konkursie "Znam mapę Azji".

  39. Tomaszewska Kinga i Maciej Siwek przejście do etapu regionalnego w Regionalnym Konkursie Przyrodniczym "Ziemia naszym wspólnym domem".

  40. Łukasz Skowronek - wyróżnienie w konkursie literackim "Zarażeni pozytywną energią" w ramach XVI "Tygodnia Ziemi" przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu i Urząd Miasta Zabrze.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

XXIII Dyktando dla Uczniów Szkół Siemianowickich