sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

KLASA 2 GIMNAZJUM NA TRAMPOLINACH

Park Trampolin JumpWorld w Katowicach wybrali uczniowie klasy drugiej gimnazjum na swoje pierwsze wspólne wyjście w tym roku szkolnym. Okazją do tego był Dzień Chłopaka. Chociaż świętowaliśmy z tygodniowym opóźnieniem, nikt z obecnych nie żałował. Po krótkiej rozgrzewce, przeprowadzonej przez instruktora, bez reszty oddaliśmy się szaleństwu. W strefie siatkówki czy koszykówki mogliśmy wykonać z łatwością efektowne akcje, których nie powstydziliby się najwybitniejsi gracze. Basen z gąbkami zapewniał wszystkim amatorom skoków miękkie lądowanie a arena główna pozwalała początkującym skoczkom na proste akrobacje czy po prostu zwykłe unoszenie się w powietrzu. Do domu wróciliśmy troszkę zmęczeni ale zadowoleni.

Więcej zdjęć w rozwinięciu...