sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Inauguracja nowego roku szkolnego

INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

 

 

1 września to znaczący dzień dla wszystkich uczniów. Także i my - gimnazjaliści z "piątki"- przyjęliśmy do wiadomości, że rozpoczął się kolejny ciężki rok nauki.

 

Jak co roku, akademia inauguracyjna odbyła się o godz. 8.00, a przygotowały ją klasy drugie wraz ze swoimi opiekunami. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, po którym zaprezentowano krótką scenkę, stylizowaną na program "UWAGA!". W przedstawieniu tym uczniowie wypowiadali się, jak spędzili swoje wakacje i jakie są ich odczucia dotyczące powrotu do szkoły. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, życząc wszystkim świetnych wyników w nauce, zapału do pracy i powodzenia w nowym roku szkolnym. Na koniec wszyscy rozeszli się do klas, by zapoznać się z planem lekcji, bo od jutra... koniec leniuchowania!

Oprac.: Karolina Gaweł, klasa IIIa