sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

WARSZTATY EKOLOGICZNE W RAJCZY

 

W dniach 29.09 - 01.10, uczniowie klas 5a, 5b i 7b uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w Rajczy. Były to bardzo aktywnie spędzone trzy dni, podczas których weszliśmy na Halę Rysianka oraz Halę Lipowską, zagraliśmy w Quest po Rajczy, sadziliśmy drzewa w okolicy schroniska oraz poznawaliśmy uroki przepięknego Beskidu Żywieckiego spacerując po okolicznych ścieżkach i szlakach. Nie zabrakło również gier i zabaw na boisku oraz wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. Po dłuższej przerwie w tego typu wyjazdach, mogliśmy wreszcie spędzić ze sobą więcej czasu, lepiej się poznać i zintegrować. Do Siemianowic wróciliśmy trochę zmęczeni ale już nie możemy doczekać się kolejnych wycieczek.