sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

Spotkanie z autorem planszówki

 

W dniu 10.12.2021 "Spotkanie przy planszy" odwiedził twórca gier planszowych p. Michał Radomski. P. Michał nauczył nas grać w swoją grę: "Bilecik do kontroli". W grze  wcieliliśmy się w jednego z pasażerów i rozpoczęliśmy podróż autobusem.  Naszym zadaniem było wysiadanie na wskazanych przystankach. Jednak przyjazd długo wyczekiwanego autobusu okazywał się czasem ogromnym szczęściem albo… pechem. Autobus ciekał, miał awarię, a  najgorzej  było jechać bez biletu i trafić na kontrolę. Gra „Bilecik do kontroli!” dostarczyła nam wielu emocji.  P. Michał zaprezentował nam również prototypy kolejnych Jego gier ( krzesełka i samoloty). Życzymy aby jak najszybciej udało się wydać kolejne gry planszowe. Dziękujemy za tak ciekawe i inspirujące spotkanie. Dziękujemy również za wzbogacenie naszej kolekcji gier i grę "Bileciki do kontroli".  Mamy nadzieję, ze uda nam się znowu spotkać, Pan Michał ma jeszcze inne talenty:).  Zapraszamy!