sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

KOKOSZA GROSZ DO GROSZA

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2022 klasy piąte przystąpiły do projektu edukacyjnego  "Kokosza, grosz do grosza" . Celem Projektu była edukacja finansowa w zakresie idei, sposobów i nawyków oszczędzania, poznanie funkcji i wartości pieniądza, sposoby pomnażania, oszczędzania i zarządzania finansami. W klasach przeprowadzone zajęcia tematyczne były podstawą do przygotowania się do testu z zakresu finansowej wiedzy. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę w teście i Ci,  którzy najlepiej odpowiedzieli na pytania w najkrótszym czasie zostali  nagrodzeni. Byli to: Marcel Wilk, Urszula Kawalerowska, Karolina Donat, Ada Majewska, Julia Nowak, Piotr Gajda. Dziękuję wszystkim uczniom klas piątych za udział w projekcie - Aleksandra Peczyńska