sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

4a NA TRAMPOLINACH

2 czerwca klasa IV a wybrała się pod opieką wychowawcy oraz pani pedagog Agnieszki Milewskiej do Parku Trampolin House of Air w Gliwicach. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Na terenie Parku czekało na dzieci mnóstwo ekscytujących atrakcji takich jak: Main Court, The Wall, Air Bag, The Tower, Air Ninja, The Colosseum czy Air Dunk. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Po rozgrzewce, pod okiem instruktora,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali w zbijaka, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą i ciekawym doświadczeniem.

Grażyna Słabicka