sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

NOCKA W SZKOLE

 "Nocka w szkole" to jedna z tych imprez szkolnych, którą najbardziej lubią nasi uczniowie. Z piątku na sobotę w tych specyficznych zajęciach integracyjnych uczestniczyły aż dwie klasy piąte oraz grupa miłośników gier planszowych. Na początek dużo aktywności, gra w piłkę nożną, koszykówkę, tenis stołowy oraz taniec i zabawy przy muzyce. Jak już się wyszaleliśmy przyszła pora na małą przerwę i wspólną kolację. Po smacznym posiłku niektórym wróciły siły i za nic nie chcieli opuścić sali gimnastycznej, inni woleli wspólne rozmowy i gry planszowe. Po wieczornej toalecie wspólnie spotkaliśmy się na seansie filmowym i "bajce na dobranoc". Rano po szybkich porządkach opuściliśmy szkołę może trochę niedospani ale bardzo zadowoleni. Dla wszystkich uczniów biorących udział w nocce była ona wspaniałym przeżyciem i na pewno długo będziemy ją wspominać.

Aleksandra Peczyńska, Krzysztof Ślęzak