sp16@sp16.siemianowice.pl
ul. Szymanowskiego 11
41-103 Siemianowice Śląskie
Telefon  32 220 14 80

SPOTKANIA PRZY PLANSZY

 

Co można zrobić w piątkowe popołudnie, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja już zabawom na świeżym powietrzu, a my mamy ochotę spotkać się z przyjaciółmi i spędzić miło czas. Nic prostszego. Co dwa tygodnie w naszej szkole odbywają się spotkania entuzjastów planszówek, na które zapraszamy wszystkich chętnych. Cieszy nas bardzo, że mimo upływu lat zainteresowanie naszymi zajęciami nie słabnie, a wręcz przeciwnie - z tygodnia na tydzień jest nas co raz więcej. Współczesne gry zapewniają grającym spory wysiłek umysłowy, napięcie związane z rywalizacją, umożliwiają wybór i realizację własnej strategii, ale także odprężają - są pasjonującym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Dzieci podczas zajęć poznają różne rodzaje gier planszowych: przygodowe, strategiczne, łamigłówki, kooperacyjne, logiczne, ekonomiczne. Gry są oczywiście dopasowane do wieku uczniów - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Chcesz do nas dołączyć? Następne spotkanie już w piątek 17 listopada od godziny 14:00! Zapraszamy!!!!